Recepcja serwisu: 513 044 380, 513 034 656 rezerwacja terminu Pomoc techniczna: 501 352 444
24 LUTY SOBOTA PRACUJĄCA 9-14

Promocje serwisowe

Rozrząd z pompą wody

Wymiana oryginalnego/FORD/ rozrządu z pompą wody w atrakcyjnej cenie 1199 PLN/brutto/.Zaletą naszej oferty jest nie tylko atrakcyjny koszt usługi ale przede wszystkim jej prawidłowe wykonanie zgodne z procedurą FORD-ETIS, które nie jest standardem we wszystkich warsztatach samochodowych.Cena nie obejmuje osprzętu paska klinowego.Czas wykonania to 5-6 godz ze względu na konieczność odpowietrzenia układu.Promocja nie dotyczy silnika 18/22 Tdci.Zapraszamy

Więcej...

Rozrządy z p-pą wody 16 DURATEC

Wymiana rozrządu z pompą wody w atrakcyjnej cenie 999 PLN/brutto/.Zaletą naszej oferty jest nie tylko atrakcyjny koszt usługi ale przede wszystkim, jej prawidłowe wykonanie, które nie jest standardem we wszystkich warsztatach samochodowych.Dla pełnego bezpieczeństwa stosujemy wyłącznie rozrządy oryginalne FORD.Czas wykonania to 5-6 godz ze względu na konieczność odpowietrzenia układu.Cena nie obejmuje osprzętu paska wielorowkowego.

ZAPRASZAMY

Więcej...

Aktualizacja 163 KM DW10C

Aktualizacja mocy 163KM dotyczy modeli MondeoIV/S-Max/G-Cmax/FocucIII 20 tdci poliftowych/po2010roku z silnikiem DW10C.Najprościej poznać po pokrywie silnika/zdjęcie/.Koszt usługi to 149 pln/netto/ przy przeglądzie w ABSCAR, dodatkowo na życzenie włączamy funkcję automatycznego ryglowania drzwi po ruszeniu.Zapraszamy

Więcej...

Swiatła dzienne

SWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ

Kierowca montujący świata wadliwie, bądź nieposiadąjące homologacji popełnia wykroczenie z artykuł 97, za co grozi mandat od 20 do 500 złotych. Funkcjonariusz może też zatrzymać dowód rejestracyjny.

Jak zatem ustrzec się od nieprzyjemności?

Kupując diodowe światło należy dokładnie się przyjrzeć, czy posiada znak homologacji "E" lub "e" oraz numer.

Następnie trzeba je poprawnie zamontować. Nie mogą one znaleźć się dalej niż 400 mm od bocznego obrysu pojazdu, a odległość między nimi nie może być mniejsza niż 600 mm. Światła powinny być umieszczone na wysokości od 250 do 1500 mm. Muszą tez zostać prawidłowo podłączone, aby nie mogły działać jednocześnie ze światłami mijania.

Proponujemy kilka modeli oczywiście z homologacją oraz prawidłowym montażem.Ceny zależne od wybranej wersji zaczynają się od 500 pln /materiały+montaż+konfiguracja/.

ZAPRASZAMY

Więcej...

Rozrząd 18 TDCI /KASETA/

Promocja zima 2017.Wymiana rozrządu dwupaskowego w Fordzie z silnikiem 1.8 TDCI w atrakcyjnej cenie 1500 PLN/brutto/.Zaletą naszej oferty jest nie tylko niski koszt usługi ale przede wszystkim, jej prawidłowe wykonanie, które nie jest standardem we wszystkich warsztatach samochodowych - usługę tą prowadzimy od 2010 roku.W przypadku konieczności wymiany pompy wody cena wzrasta do1800PLN /brutto/.Czas wykonania to 8-10 godz ze względu na konieczność użycia elementów uszczelniających.

ZAPRASZAMY

Więcej...

Zawieszenie tylne mk4

Promocja na naprawe tylnego zawieszenia w  modelach MondeoIV/S-Max/Galaxy.Cena 1300 PLN /brutto/ obejmuje wymiane tuleii ,srub regulacyjnych,geometrie po naprawie.Czas naprawy 1 dzien - ZAPRASZAMY.

Więcej...

Czujniki parkowania

Czujniki parkowania
Montujemy do wyboru 3 opcje:przody,tyły,przody+tyły - czujniki akustyczne Valeo.Koszta zalezne od opcji:500/600/1100PLN.Najważniejszą zaletą jest montaż wykonany zgodnie z zaleceniami producenta aut w punktach dedykowanych a nie jak większości warsztatów "na kreske" .Zapraszamy

Więcej...

Regulamin serwisu | O firmie

2018 © Abscar. Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: recode.pl