Recepcja serwisu: 513 044 380, 513 034 656 rezerwacja terminu Pomoc techniczna: 501 352 444
SERWIS CZYNNY 8 - 18

HAKI HOLOWNICZE

Klientom oferujemy szeroką gamę haków holowniczych z kulą odkręcaną oraz wypinaną automatycznie.

  • Haki holownicze z kulą odkręcaną to rozwiązanie, gdzie kula haka mocowana jest do korpusu za pomocą śrub montażowych. Kulę można w łatwy sposób zdemontować odkręcając śruby. Stanowią one doskonałe rozwiązanie dla osób, które oczekują niezawodności połączonej z niższą ceną.
  • Haki wypinane automatycznie łączą w sobie najwyższą wygodę użytkowania i bezpieczeństwo eksploatacji.Haki wyposażone są w zamki zabezpieczające przed kradzieżą. Wyróżnia je wysoka estetyka, gdyż są spójne z tylną linią nadwozia. Dwa najpopularniejsze systemy kul wypinanych to wypinanie pionowe lub poziome. W systemach tych kula mocowana jest do gniazda za pomocą specjalnie zaprojektowanego sworznia ryglującego. Montaż polega na wsunięciu kuli do gniazda, po czym następuje automatyczne jej zatrzaśnięcie. Do demontażu kuli wystarczy obrócenie pokrętła tak, aby kula została odblokowana. Zautomatyzowanie haków holowniczych znacząco podnosi wygodę i komfort ich użytkowania.
  • Wiązki do haków dzielimy na 7/13-pinowe,oraz uniwersalne i dedykowane.W samochodach na gwarancji należy stosować wiązki dedykowane.
  • Obsługujemy auta gwarancyjne i pogwarancyjne FORD wyłącznie z wiązkami wyposażonymi w moduł oraz koniecznością programowania.
  • Ceny haków i wiązek internetowe.

Polecani producenci to Westfalia,Brink,Steinhof,a przykładowe ceny:Ford Focus mk3 kombi: hak steinhof odkręcany,wiązka dedykowana 7-pin -1300PLN,Ford Edge ST-line: hak steinhof wypinany,wiązka dedykowana 13-pin+ programowanie - 2200PLN.

Zapraszamy

 

Regulamin serwisu | O firmie | Zasady przetwarzania danych osobowych

2020 © Abscar. Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: recode.pl